naglowek
slider top

Intrygujące paseczki

Intrygujące paseczki, z których w kilka chwil może powstać… niemal wszystko!

Prezentujemy wyśmienity przepis na rewelacyjną zabawę dla każdego dziecka. Niekonwencjonalne klocki Mublo pozwalają składać dowolne konstrukcje i zapewniają wciągające zajęcie na długie godziny – zarówno maluchom od trzeciego roku życia, jak i pociechom rozpoczynającym przygodę ze szkołą.

Dziecięca fantazja jest nieograniczona. To zainspirowało nas do stworzenia zabawki, dzięki której Twój szkrab zrealizuje idee pojawiające się tak szybko i tak licznie w jego głowie. Budowanie z tych nietypowych elementów sprawi mu mnóstwo frajdy, a przy tym zapewni prawidłowy rozwój!

Zabawa klockami konstrukcyjnymi Mublo nie tylko pobudza wyobraźnię, ale również doskonali orientację przestrzenną, zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Uwolnij moc kreatywnej zabawy

info info info
<
katalogHome
Katalog

Pozwól dziecku zanurzyć się w świecie swojej wyobraźni!

Daj się zaskoczyć tym, co wyjdzie spod tych małych (a jakże zwinnych!) paluszków. Wieża Eiffla? Rakieta? Koń? Dzięki Mublo ujrzysz niesamowite wytwory dziecięcej fantazji. Sprawdź nasz katalog i poznaj zestawy klocków, które pokochacie Ty i Twoje dziecko!naglowek