O mublo

A co to za ciekawe paseczki?

Mublo to oryginalne klocki konstrukcyjne o jednakowym wyglądzie. Płaskie paseczki mają zaokrąglone brzegi, są więc w stu procentach bezpieczne dla maluchów. Każdy element wyposażony jest w cztery zaczepy z jednej strony i cztery otwory z drugiej. Taki kształt umożliwia łatwe sczepianie części i prosty demontaż.
 
To, co zaskakuje najbardziej, to fakt, że klocki zginają się w pół! Dzięki temu pozwalają na swobodne tworzenie dowolnych konstrukcji.
 
Klocki zostały wyprodukowane w Polsce przez polskiego producenta zabawek i są przeznaczone dla maluchów od trzeciego roku życia. Zapewniamy jednak, że wciągają do wspólnej zabawy również dużo starsze dzieci, a także… dorosłych – zaintrygowanych szerokimi możliwościami konstrukcyjnymi tych zwykłych-niezwykłych elementów.
 

 

Kolorowa zabawa na długie godziny

Każdy zestaw Mublo zawiera paseczki w sześciu ciepłych barwach. Kolory są przyjemne i uniwersalne – spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopakom. Zachęcają do zabawy i sprawiają, że budowanie z klocków jest zajmującym, a jednocześnie relaksującym zajęciem. W pudełkach znajdują się elementy limonkowe, żółte, fioletowe, amarantowe, cyjanowe i popielate.
 
Zadbaliśmy o to, by tonacje nie powodowały nadmiernego pobudzenia i nie męczyły oczu. Taka paleta barw umożliwia również poznawanie niecodziennych odcieni, a gwarantujemy, że…
 
 

…z Mublo nauka to sama przyjemność!

Te niezwykłe klocki to świetna propozycja dla ciekawych świata przedszkolaków, które dopiero wkraczają w tajemniczy świat abecadła i liczb. Z paseczków można ułożyć nie tylko pojedyncze litery i cyfry, ale także wyrazy czy całe działania matematyczne. Nie od dziś wiadomo, że maluchy najszybciej (i najchętniej!) uczą się właśnie poprzez swobodną zabawę.
 
Edukacja w szkolnej ławce również nie musi być nudna! Kolorowe klocki uatrakcyjnią lekcje polskiego, matematyki czy zajęcia plastyczne.
 
Jesteśmy przekonani, że mając w swoich pomocach dydaktycznych Mublo, wychowawca w przedszkolu czy szkole odniesie sukces w kształceniu najmłodszego pokolenia.
 

Doskonały pomysł na prezent

Podaruj swojemu dziecku pod choinkę mnóstwo radości dzięki zestawom Mublo! To wyjątkowy prezent, który wywoła promienny uśmiech na twarzy malucha w dniu jego urodzin czy imienin, sprawdzi się również jako genialny podarunek na Wielkanoc i Dzień Dziecka.
 
Szukasz nagrody z okazji zakończenia roku szkolnego? Klocki konstrukcyjne nie tylko ucieszą smyka, ale zapewnią frajdę podczas wakacji (i w trakcie ferii zimowych!). Zastanawiasz się, co sprezentować koledze lub koleżance Twojej pociechy? Uniwersalne zestawy to świetny pomysł na upominek, gdy idziecie z wizytą do znajomych.
 
Dzięki różnym wariantom możesz wręczać dzieciom kolejne pudełka z klockami Mublo, by umożliwić im konstruowanie jeszcze większej liczby zachwycających budowli.